Nehtová modeláž

Lucie Vlčková

 734 381 092

P-Shine

P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, jako je voda, saponáty apod.

Co P-Shine obsahuje
P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E a provitamin B5.

P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.
Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba.
Nehty vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

bezbarvý lak                       160kč
s manikúrou                        310kč

Nově Gel laky – vhodné na krátké přírodní nehty        250 Kč

Nehtová modeláž

Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete mít z nich radost, kterou uvidí i Vaše okolí. Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Z vlastní zkušenosti doporučuji modeláž gelových nehtů, které vypadají přirozeně.
Nehtovou modeláž provádím po předchozí úpravě nehtů kvalitním materiálem. Je vhodný i na nehty problematické. Nepoškozuje nehtovou ploténku a odpovídá dermakologickým požadavkům.
Gelové nehty Vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

UV GEL nové nehty
doplnění                        320kč
oprava 1nehet                     60kč
úprava                         15-30kč

Francouzská modeláž nehtů

Permanentní francouzská manikúra je prováděna bílým nebo barevnými gely. Toto provedení je odolné, neodře se a vydrží. Permanentní francouzská manikúra je vhodná pro ty zákaznice, které chtějí mít upravené nehty a nechtějí nebo nemůžou nehty lakovat barevnými laky.

Cena 110Kč

Nail Art

Fantazii při dekoraci nehtů – nail art – se meze nekladou. Používám ornamenty, kytičky, hvězdičky,kolečka a další, nehty lze navíc zdobit nejrůznějšími třpytkami, kamínky, 3D nálepkami, sušenými kvítky, ovocem a dalšími drobnými, ale efektními detaily.

Zdobení na všechny nehty                70kč
malba lakem na všechny nehty              70kč
kamínek,obtisk 1ks                   5-10kč

Manikúra

Chcete-li mít jen přirozené, pečlivě upravené nehty, zvolte klasickou manikúru bez dodatečného zdobení a úprav, jen lehce přetřené bezbarvým lakem. Můžete také samozřejmě zvolit jednobarevný lak jako jednoduchý doplněk Vaší vizáže.

Cena                           150kč
lakování                         45kč
francouzská manikúra-lakování               80kč
odlakování                        15kč
sušič laku                        10kč

Parafínové zábaly rukou

Horký parafínový zábal, ruce důkladně prohřeje, kůže tak může účinněji absorbovat výživné látky udržující její vlhkost, vláčnost a výživu. Dochází k dlouhodobému prohřátí a prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů.

Cena                         130kč

Perliny-masky na ruce 50kč