Kosmetika

Kateřina Altmanová  

603 412 691

Novinka až do konce března můžete využít zaváděcí cenu 400kč na ošetření pleti s luxusní českou kosmetikou La Chevre a Le Chaton. Kosmetika obsahuje to nejlepší z přírodních produktů, zaručuje maximální péči, jak v oblasti proti stárnutí pleti, v oblasti akné, ale i v oblasti perfektního zklidnění pleti. Přípravky mají velice dobrou snášenlivost a jsou vhodné pro citlivou a alergickou pleť. Ošetření obsahuje odlíčení, povrchové i hloubkové čištění pleti,úpravu obočí-pinzetou, masáž s pomocí mandlového oleje, maska, séra, balzám, krém, závěrečné přepudrování. Objednání telefonicky nebo osobně.

Připravím Vám dárkové balíčky pro Vaše blízké, zaměstnance, obchodní partnery. Dopřejte jim dárek v podobě luxusní kosmetiky. Vybereme společně to nejvhodnější pro obdarovanou osobu. Poukázka na kosmetické poradenství zdarma ke každému balíčku.

Tělová peelingová masáž mořskou solí

Používá se rozdrcená mořská sůl obohacená o bylinné složky, smíchaná s masážním olejem.

Peelingová masáž – vyhlazuje a zpevňuje pokožku, výborně odstraňuje odumřelé buňky, prokrvuje pokožku a tím pomáhá odstraňovat celulitidu

Mořská sůl – cenné minerály a stopové prvky aktivně a trvale, podporují látkovou výměnu, zvyšuje se nasycení tkání pokožky kyslíkem, otevírá kožní póry a tím pokožku vyčistí, uvolňuje svalové napětí a odstraňuje případné bloky.

Při tělové peelingové masáži mořskou solí se jemné krystalky soli lehce vmasírují do pokožky, nevyvíjí se zde žádný tlak a výsledkem pro Vás bude hladká a hedvábná pokožka.

 Peelingová masáž mořskou solí     
 masáž zad                     300,- Kč
 masáž zad, horních a dolních končetin       600,- Kč
 masáž zad, horních a dolních končetin, dekolt   700,- Kč

 

Vypadat přirozeně a krásně je to, po čem ženy touží.

Kosmetická ošetření pleti jsou prováděna profesionální kosmetikou zn.Revital, Ryor,Primavera Andorrana,Mako Butterfly a Mary Kay
Kosmetička Vám poradí a vybere vhodné přípravky pro Vaši pleť.

Celkové ošetření pleti-odlíčení,příprava pleti,úprava obočí,hloubkové čištění,mikrodermální abraze/peeling,masáž obličeje a dekoltu,maska,krém,lehké přepudrování

doba trvání 1,5hod 450kč

Mikromasáž očního okolí-oddaluje proces stárnutí,hlavně tzv.kohoutích stop,zabraňuje pytlům a váčkům pod očima,zlepšuje zprůchodnění dutin,snižuje tlak,působí proti únavě očí,zlepšuje zrak.

doba trvání 20min 120kč jako součást kosmet.ošetření
200kč samostatně

Úprava obočí-      mimo celkové ošetření 30kč 10-15min
 Barvení obočí-        součást celk.ošetření 30kč
                   samostatně 45kč
 Barvení řas-         součást celk.ošetření 50kč
                   samostatně 70kč
 Depilace horkým voskem-   horní ret,brada,tváře-dle potřeby 30-60kč
                   ruce-celé 200kč
                   nohy-celé 350kč
                   od kolen dolu/nahoru 230kč
TRVALÁ NA ŘASY cena s barvením     300kč
Líčení svatební,večerní      450kč každá další osoba na svatbě 150kč
Minikurz líčení            990kč