Nový rozvrh lekcí

V rezervační systému je již nastaven nový rozvrh lekcí od dubna. Přidali jsme pro Vás nové lekce Slimboxu, Ranní jógy a Fit – Boxu pro začátečníky. Věříme, že si z nabídky vyberete.

Těšíme se na Vás

Rozvrh platný od 04/2020. Aktuální rozvrh je vždy v rezervačním
systému. Změna lekcí vyhrazena

16 komentářů u „Nový rozvrh lekcí

 1. Trampolínky zabírají všechny dobré hodiny. To je vážně diskriminace těch, co chodily na pilates nebo fit lady…:) Ach jo. Chodila jsem cvičit dvakrát týdně, teď jsem si nic nenašla.

  1. Dobrý den, všechny lekce jsou ve stejných časech jako byly před prázdninami a v časech, které mohou nabídnout instruktorky. Jaké lekce a časy, prosím, preferujete? Děkuji, Petra

    1. Dobrý den,

     děkuji za Vaši reakci. V úterý nabízíme od 17.30h Power jogu. Lekce Pilates máme v úterý a čtvrtek od 16.30h se Sárou. Nově také nabízíme lekce Jógy v pondělí od 18h a ve středu od 19h s Martinou. Přijďte vyzkoušet, obě instruktorky mají co nabídnout a jejich lekce se líbí. Předložím Váš požadavek s nedělí instruktorkám a zkusíme něco vymyslet. Jaký čas v neděli by Vás zajímal?
     Děkuji, Petra

     1. Dobrý den,
      jsem pesimistka, neděle je už v nejžádanějších termínech plná.
      Hodiny piltes jsem si samozřejmě našla, ale jsou prostě dříve než byly.

    1. Dobrý den,
     v neděli jsme zařadili do rozvrhu nově lekci Fit – Box pro začátečníky od 16:30h.

     Lekce jógy byla přesunuta na páteční ráno od 8h.

 2. Ženy, holky přihlaste se prosím ještě někdo na trampolínky teď 3.12., ať nejsou zase zrušeny.😞 Jak je možný, že nikdo nechce chodit? Nesouhlasím, abychom museli být alespoň 4., jinak se to ruší.

  1. Dobrý den,

   i nás velmi mrzí nedostatečný zájem o lekci Trampolínky. Daly jsme do rozvrhu novou lekci v pondělí od 18:30h, zda to “zabere” a třeba se bude lekce opět naplňovat.
   Nastavený minimální počet je pochopitelný. I lektorky mají svůj “drahý” čas a pokud jedou na lekci s jednou či dvěmi klientkami, tak se nezaplatí ani náklady s tím spojené natož jejich čas.

 3. Začínáme i tady. Přijďte vyzkoušet Nové hodiny Fitboxu, na Vaše žádosti i dopolední hodiny. Děkuji Gino Santini – SantiniFamily

  1. Dobrý den,

   lekce pilates mohou navštěvovat všichni, kteří mají rádi klidnější lekce a celkové protažení těla. Vždy záleží na každém jedinci a jeho možnostech a schopnostech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *