Nový rozvrh lekcí

V rezervační systému je již nastaven nový rozvrh lekcí od ledna. Přidali jsme pro Vás nové lekce Jógy, Dynamické jógy, TRX a Fit – Boxu. Navíc jsme rozšířili Vámi oblíbené lekce Slimboxu, Trampolínek, Tabaty, Power jógy a Pilates. Věříme, že si z nabídky vyberete.

Těšíme se na Vás

Rozvrh platný od 01/2020. Aktuální rozvrh je vždy v rezervačním
systému. Změna lekcí vyhrazena

12 komentářů u „Nový rozvrh lekcí

 1. Trampolínky zabírají všechny dobré hodiny. To je vážně diskriminace těch, co chodily na pilates nebo fit lady…:) Ach jo. Chodila jsem cvičit dvakrát týdně, teď jsem si nic nenašla.

  1. Dobrý den, všechny lekce jsou ve stejných časech jako byly před prázdninami a v časech, které mohou nabídnout instruktorky. Jaké lekce a časy, prosím, preferujete? Děkuji, Petra

    1. Dobrý den,

     děkuji za Vaši reakci. V úterý nabízíme od 17.30h Power jogu. Lekce Pilates máme v úterý a čtvrtek od 16.30h se Sárou. Nově také nabízíme lekce Jógy v pondělí od 18h a ve středu od 19h s Martinou. Přijďte vyzkoušet, obě instruktorky mají co nabídnout a jejich lekce se líbí. Předložím Váš požadavek s nedělí instruktorkám a zkusíme něco vymyslet. Jaký čas v neděli by Vás zajímal?
     Děkuji, Petra

     1. Dobrý den,
      jsem pesimistka, neděle je už v nejžádanějších termínech plná.
      Hodiny piltes jsem si samozřejmě našla, ale jsou prostě dříve než byly.

 2. Ženy, holky přihlaste se prosím ještě někdo na trampolínky teď 3.12., ať nejsou zase zrušeny.😞 Jak je možný, že nikdo nechce chodit? Nesouhlasím, abychom museli být alespoň 4., jinak se to ruší.

  1. Dobrý den,

   i nás velmi mrzí nedostatečný zájem o lekci Trampolínky. Daly jsme do rozvrhu novou lekci v pondělí od 18:30h, zda to “zabere” a třeba se bude lekce opět naplňovat.
   Nastavený minimální počet je pochopitelný. I lektorky mají svůj “drahý” čas a pokud jedou na lekci s jednou či dvěmi klientkami, tak se nezaplatí ani náklady s tím spojené natož jejich čas.

 3. Začínáme i tady. Přijďte vyzkoušet Nové hodiny Fitboxu, na Vaše žádosti i dopolední hodiny. Děkuji Gino Santini – SantiniFamily

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *