6 komentářů u „Nový rezervační systém

 1. Dobrý den,

  jak se mám zaregistrovat do rezervačního systému?
  Bude u vás možno využívat multisport karty? Od jakého termínu?

  děkuji
  s pozdravem

  Bohdana Sklenářová

  1. Dobrý den,
   karty MultiSport bychom měli akceptovat již od příštího týdne. Děkuji, Petra B13

 2. Dobrý den,
  ráda bych Vám poskytla zpětnou vazbu na změny v provozu studia. Jsem klientem studia B13 řadu let. Chodím na pilates a kosmetiku. Vždy mi vyhovovala vzdálenost studia od bydliště, rodinná atmosféra, ochota vyhovět a možnost mít uloženou permanentku ve studiu. Pokud se člověk rozhodl tentýž den zajít na cvičení, nebyl problém, pokud bylo volno stačila na to SMS. Za odměnu jsem se občas nechala zkrášlit na kosmetice. Hodiny pilates byly v příznivou dobu (út 16:30 a 17:30 a čt 16:45 a 17:45), aby bylo možné na ně jít rovnou ze zaměstnání a nemít rozcouraný celý den a Kája a Sára se střídaly. Uvedené změny tedy nevítám. Byla bych ráda, kdyby se k mému komentáři vyjádřily i ostatní ženy z naší “party”, neboť nevím, jestli jsem ve svém názoru osamocena.
  Zdravím
  Martina Králová

  1. Dobrý den, děkuji za Váš názor. Uvedené změny jsou pouze dočasné po dobu letních prázdnin. Proto je rozvrh lekcí nazván “prázdninový”. Lektorky přes prázdniny nabídly pouze tyto časy.
   Naším záměrem je od září nabídnout zpět lekce a snad i časy, na které jste byly zvyklé a zároveň nabídnout nové lekce a lektory. Rádi bychom Vám nabídli možnost zacvičit si v B13 každý den a nové druhy lekcí. Již od srpna bude v nabídce lekce posilovací TRX a Kruháč. Máme v plánu i další lekce, o kterých budeme samozřejmě včas informovat.
   Nově máte možnost se na lekce přihlašovat přes rezervační systém on-line a nejste závislé na sms či telefonu. Samozřejmě tato možnost zůstává, ale on-line registrace je určitě pohodlnější pro vaši obsluhu. Rezervaci na lekci si zadáte kdykoli a do 10h dopoledne toho dne, kdy se koná lekce můžete rezervaci bezplatně zrušit. Tímto způsobem se bude eliminovat, že budou lektorky čekat, zda někdo dorazí a vy uvidíte obsazenost lekce také.
   Dále u nás nyní můžete platit kartou, permanentky si zakoupit přes rezervační systém a uhradit převodem.
   Od příštího týdne již akceptujeme karty MultiSport.

   Věříme, že budete spokojené nejen s nabídkou pro vás, ale i přístupem k vám.

   Děkuji za jakoukoli reakci a podnět, aby vás to u nás bavilo a chodily jste “do staré B13 převlečené do nového kabátu” natěšeně jako dosud.
   S přáním hezkého dne
   Petra B13

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *